Skip to content

RUNNING MOVEMENTS KIDS NUNSPEET

Ben jij tussen de 10 en 14 jaar oud en wil je werken aan je hardloopskills in een leuke en enthousiaste groep? Meld je dan aan voor de hardloopgroep voor kids van Running Movements Nunspeet. Speciaal voor de jongere lopers organiseren we elke maandag middag een gave hardlooptraining, waarbij we sleutelen aan je hardlooptechniek en bezig gaan met het verbeteren van je conditie en snelheid. Loop jij ook mee?

Hardlopen bij Running Movements Kids Nunspeet

Speciaal voor kinderen heeft Running Movements Nunspeet nu: Running Movements Kids Nunspeet. Elke maandag komt een groeiende groep gemotiveerde kinderen samen bij de Mixed Hockey Club Nunspeet om samen te werken aan een betere hardlooptechniek, sterkere conditie en snellere benen. Onze groepen zijn gericht op jonge atleten tussen de 10 en 14 jaar. Hoor jij daar ook bij en lijkt het je leuk om één keer per week hard te lopen? Meld je dan snel aan!

Onze belangrijkste pijler bij Running Movements is dat iedereen op zijn of haar eigen niveau verantwoord moet kunnen hardlopen. Dat betekent dat je traint naar wat je kunt, en niet naar wat je volgens sommige schema’s zou moeten. Op die manier voorkomen we dat je op jonge leeftijd al geblesseerd raakt. Dankzij de groei ben je tussen je 10de en 14de namelijk vaak blessuregevoeliger dan op latere leeftijd. Samen kijken we naar de begeleiding die je nodig hebt om op een leuke en verantwoorde manier hard te lopen.

Kids Nunspeet 

Wist je dat jouw leeftijd het beste moment is om aan de slag te gaan met het aanleren van nieuwe technieken? We noemen dit ook wel de ‘window of opportunity’. Op jouw leeftijd leer je namelijk heel snel en makkelijk nieuwe motorische vaardigheden. 

Het is wel belangrijk dat je de juiste begeleiding krijgt tijdens de trainingen, zodat je sneller vooruit gaat en de techniek op de goede manier aangeleerd krijgt. Bij Running Movements krijg je begeleiding van trainers die ervaring hebben met het ondersteunen van de looptechniek van kinderen in de groei. 

TRAININGSTIJDEN  KIDS NUNSPEET

Maandagmiddag

 

15:30 – 16:20 (6 t/m 9jr)

16:30 tot 17:20 (10 t/m 14jr)

Trainingslocatie

Sportlaan 9, 8072 CA Nunspeet

Chat openen
1
Hulp nodig?
Hallo waarbij kan ik je helpen?